Samochodu

Kredyt pod zastaw auta

Samochody które są zastawiane w naszej firmie na rzecz kredytu bez BIK mogą być wykorzystywane przez kredytobiorcę na czas trwania umowy o pożyczkę pod warunkiem, że pojazd ma aktualną polisę AC a jego wartość rynkowa jest większa od 20.000 złotych. W przeciwnym razie pojazd zostaje na parkingu strzeżonym. Umowa zawierana jest standardowo na 12 miesięcy przy 24% w skali roku, jednakże istnieje również możliwość negocjowania indywidualnych warunków.

Pożyczka pod zastaw działki

To idealna forma odzyskania płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów żądamy, żeby otrzymać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Pożyczka pod zastaw mieszkania

To idealna forma zyskania płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki oferujemy i jakich dokumentów wymagamy, aby uzyskać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.

Pożyczki pod zastaw ruchomości

Jeśli chcesz pobrać pożyczkę pod zastaw takich dóbr osobistych jak auto, maszyn rolniczych, sprzętu budowlanego, łódzi lub papierów wartościowych - sprawdź jakie warunki oferuje nasza firma finansowa.

Pożyczka pod zastaw domu

Gwarantujemy niezwykle rzetelne warunki podpisania umowy pożyczki pod zastaw domu. Nawet do 50% ceny posiadłości - zachęcamy do zapoznania się z ofertą.