Dom

Pożyczka hipoteczna na dom

Kredyty bez BIK pod zastaw nieruchomości przyznajemy na wnioski klientów składane drogą mailową, telefonicznie lub po spotkaniu z naszymi fachowcami. Staramy się dopasować jak najbardziej korzystne warunki. Wyłączne dokumenty jakie wymagamy to te powiązane z nieruchomością – to znaczy podstawa nabycia oraz odpis z księgi wieczystej. Umowa podpisywana jest zazwyczaj w ciągu 2 lub 3 dni od daty wpłynięcia wniosku. Warunki spłaty kredytu i stopa procentowa konsultowana jest gruntownie z naszym kredytobiorcą. Czas trwania umowy może wynosić nawet 24 miesiące z opcją przedłużenia tego terminu. Minimalna kwota kredytu wynosi 100.000 złotych lub 50% wartości całej nieruchomości, która brana jest pod zastaw pożyczki. Nie wymagamy podania celu w jakim brana jest pożyczka ani paierów potwierdzających niezaleganie długów (BIK, KRD). Dom może być obciążony – zajmujemy się zarazem przejmowaniem długów.

Pożyczka pod zastaw domu

Gwarantujemy niezwykle rzetelne warunki podpisania umowy pożyczki pod zastaw domu. Nawet do 50% ceny posiadłości - zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Pożyczki pod zastaw ruchomości

Jeśli chcesz pobrać pożyczkę pod zastaw takich dóbr osobistych jak auto, maszyn rolniczych, sprzętu budowlanego, łódzi lub papierów wartościowych - sprawdź jakie warunki oferuje nasza firma finansowa.

Pożyczka pod zastaw działki

To idealna forma odzyskania płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów żądamy, żeby otrzymać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Pożyczka pod zastaw mieszkania

To idealna forma zyskania płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki oferujemy i jakich dokumentów wymagamy, aby uzyskać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.