Mieszkanie

Kredyt hipoteczny pod zastaw mieszkania

Kredyty pod zastaw mieszkania dajemy osobom, które mogą mieć komornika, nie posiadają zaświadczenia o zarobkach ani o płaceniu składek ZUS czy innych świadczeń na rzecz Urzędu Skarbowego. Dla nas najwyższym dokumentem jest akt notarialny bądź orzeczenie spadkowe sądu, które mają potwierdzić o faktycznym prawie do mieszkania. Nie wymagamy od kredytobiorcy wymeldowania się z danej nieruchomości. Kredyt pod zastaw mieszkania może zostać ubezpieczony na kwotę do 60% ceny całej nieruchomości. Umowa zostaje podpisywana w kancelarii notarialnej w mieście naszego klienta.

Pożyczka pod zastaw domu

Gwarantujemy niezwykle rzetelne warunki podpisania umowy pożyczki pod zastaw domu. Nawet do 50% ceny posiadłości - zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Pożyczka pod zastaw działki

To idealna forma odzyskania płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów żądamy, żeby otrzymać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Pożyczka pod zastaw mieszkania

To idealna forma zyskania płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki oferujemy i jakich dokumentów wymagamy, aby uzyskać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.

Pożyczki pod zastaw ruchomości

Jeśli chcesz pobrać pożyczkę pod zastaw takich dóbr osobistych jak auto, maszyn rolniczych, sprzętu budowlanego, łódzi lub papierów wartościowych - sprawdź jakie warunki oferuje nasza firma finansowa.