Dom

Pożyczka hipoteczna na dom

Kredyty bez BIK pod zastaw nieruchomości przyznajemy na wnioski klientów składane drogą mailową, telefonicznie lub po spotkaniu z naszymi fachowcami. Staramy się dopasować jak najbardziej korzystne warunki. Wyłączne dokumenty jakie wymagamy to te powiązane z nieruchomością – to znaczy podstawa nabycia oraz odpis z księgi wieczystej. Umowa podpisywana jest zazwyczaj w ciągu 2 lub 3 dni od daty wpłynięcia wniosku. Warunki spłaty kredytu i stopa procentowa konsultowana jest gruntownie z naszym kredytobiorcą. Czas trwania umowy może wynosić nawet 24 miesiące z opcją przedłużenia tego terminu. Minimalna kwota kredytu wynosi 100.000 złotych lub 50% wartości całej nieruchomości, która brana jest pod zastaw pożyczki. Nie wymagamy podania celu w jakim brana jest pożyczka ani paierów potwierdzających niezaleganie długów (BIK, KRD). Dom może być obciążony – zajmujemy się zarazem przejmowaniem długów.

Pożyczka pod zastaw działki

To idealna forma odzyskania płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów żądamy, żeby otrzymać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Pożyczka pod zastaw mieszkania

To idealna forma zyskania płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki oferujemy i jakich dokumentów wymagamy, aby uzyskać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.

Pożyczki pod zastaw ruchomości

Jeśli chcesz pobrać pożyczkę pod zastaw takich dóbr osobistych jak auto, maszyn rolniczych, sprzętu budowlanego, łódzi lub papierów wartościowych - sprawdź jakie warunki oferuje nasza firma finansowa.

Pożyczka pod zastaw domu

Gwarantujemy niezwykle rzetelne warunki podpisania umowy pożyczki pod zastaw domu. Nawet do 50% ceny posiadłości - zachęcamy do zapoznania się z ofertą.